„Region Beskydy“ volejbalová liga

Diskuze

Přidat příspěvek

Vlasta 16.04.2024 07:54

Ahojte,v sále ve Starém Městě po večírku se našly černé lodičky vel.č.38.Mám je u sebe.Pokud někomu chybí,tak mě může kontaktovat na tel.čísle 721 051 792.

Jiří 12.03.2024 23:43

Úplně jsem zapomněl, protože jsem nebyl na posledním kole… nenašel se v šatnách dřevěný křížek ve tvaru písmene T na koženém řemínku?

Jirka Pomykal 15.01.2024 21:06

Ztráty a nálezy
Zapomenuté věci v tělocvičně nám správci odkládají a každý hrací den je osobně vystavuji na vozíku od kůlů před kabinetem. Málokdo se o ně přihlásí a věcí přibývá. Jsou tam trička, mikiny, teplákovky, ručníky, spodní prádlo, lahve na pití a také kosmetická taška z dámské šatny. Také mám schované dva míče s nápisem SVČ a Simple. Pro věci si můžete zajít i mimo hrací dny, správci tam jsou každé odpoledne v pracovní dny.

Bufet
Dle vašich ohlasů, jsem rád, že jste spokojeni s fungováním bufetu. Podpořte provozovatele bufetu tím, že budete k občerstvení a posílení využívat nabízené pochutiny. Bufet provozuje váš spoluhráč, který se již nemohl dívat jak bufet "ne"funguje v minulých ročnících a rozhodl se sám a bez zkušeností zajistit bohatou nabídku po celý herní čas v tělocvičně. Patří mu velký dík.

Tomáš 07.01.2024 21:16

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, jestli náhodou někdo řeší ztráty a nálezy? Nechal jsem dnes (7.1.) v tělocvičně na tribuně šedomodré merino tričko. Byl bych rád, kdyby se neztratilo… Díky, Tomáš.

Lukáš 05.12.2023 10:21

Ahoj volejbaloví nadšenci, rád bych prvně poděkoval organizátorům za to, že můžeme po všechna ta léta hrát a celá liga, že se vlastně uskuteční. Protože ne vždy je nám všem zřejmé kolik je to práce a hlavně nervů něco takového dát dohromady. Díky za to!

Jako každá akce i ta naše by se časem mohla zlepšovat a zážitek z ní by mohl být ještě lepší – rád bych rozvířil diskuzi a zjistil zda jsme jediný tým který by rád některé věci pozměnil nebo zlepšil tak aby nás to více bavilo – co je doufám to hlavní proč chodíme hrávat :-)

  1. Pamatujeme si ročníky kdy jsme měli naplánované 3 (vyjímečně 4) zápasy s max 1 prostojem a v první nebo v druhé půlce dne bylo odehráno – teď máme 4 zápasy každý hrací den a hrajeme většinou od rána (cca 9) až do večera (cca 16) – pro nás co máme děti nebo pro ty kdo by chtěli víkendový půlden strávit ještě jinou aktivitou, je toto jedna z hlavních věcí proč se ne/účastnit
  2. Smíchání týmů o diametrálně odlišných výkonnostních kvalit – rádi se zlepšujeme a občas je to skvělá zkušenost se utkat s týmem s o hodně lepší výkonností. Bohužel z drtivé většiny je to spíš povinný zápas o 0 bodů a soudě podle výrazů soupeřů se zábava vytrácí i na druhé straně sítě – z toho co vím se jedná o 10 týmů z bývalé vyšší ligy a tj. 10 zápasů kdy je to jen formalita a znovu ne zábava.

Dejte vědět zda je to jen pohled jednoho týmu, anebo i ostatní byste rádi tyto věci zlepšili.

PS: Letos je naprosto epesní bufet! Chtěl bych poděkovat za super nabídku a příjemnou obsluhu – hned mám lepší den kdykoliv si tam něco koupím. Díky!

Kvaša 05.11.2023 20:10

Nepřibral prosim dnes někdo balon s nápisem SVČ? Hledali jsme všude, ale nenašli jsme. Pokud ho někdo máte, vraťte prosim na lednovém kole Pupíkům. Díky

Fanoušek "RB"VL a DAN teamu 16.10.2023 13:20

Sportovci, fanoušci, v neděli bylo 1. kolo letošního ročníků skupiny A. Byla skvělá herní atmosféra, hladký průběh, ale co mě jako fanouška potěšilo, byl výborně fungující bufet se solidní nabídkou občerstvení, ceny v pohodě a sympatičtí, ochotní lidé u obsluhy. Super, jen tak dále.

D.

Kalim 18.09.2023 20:18

Loni touhle dobou už byl znám alespoň počet přihlášených týmů. Jak jsme na tom letos?

Michal 20.03.2023 19:33

O víkendu jsem syna vezl na volejbalový turnaj, který se konal v Rakouském Garnserndoru, kde mají úplně novou sportovní halu. Podobná jako tady na těch fotkách https://www.promohaly.cz/…ly-montovane a nemohli jsem si ji se synem vynachválit – opravdu luxus. Turnaj sice nedopadl podle představ, ale zážitek to byl skvělý. Pokud budete mít příležitost, rozhodně tam zajeďte. :)

Werner 06.10.2022 15:47

Pravidla a v nich uvedený herní systém byla vytvořena při vyhlášení ročníku, s tím že pořadatel má právo toto upravit. Dle počtu přihlášených družstev, byl pozměněn herní systém. Tento systém byl zaslán vedoucím družstev a zveřejněn v sekci novinky, a je platný pro tento ročník.

Pořadatel „RB“VL

Beskydská volejbalová liga amatérů, z.s.
Vítězslava Nezvala 549, Frýdek-Místek
IČ 02694409

Statutární město Frýdek-Místek Region Beskydy